Vita Libera Sp. z o.o. Klinika leczenia uzależnień | Klinika uzależnień Warszawa

Vita Libera Sp. z o.o. Klinika leczenia uzależnień | Klinika uzależnień Warszawa

O firmie:


Nazwa firmy: Vita Libera Sp. z o.o. Klinika leczenia uzależnień

Domena: https://vitalibera.pl

Adres: Zakamarek 39a

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-998

Telefon: 538455505Opis:


Ośrodki dla osób uzależnionych to miejsce, które dla wielu osób nie kojarzy się zbyt dobrze, a pobyt w takiej klinice wydaje się dla niektórych czymś wstydliwym. Stanowczo jest to błędne myślenie, ponieważ nierzadko słyszy się o przypadkach osób, którym leczenie w specjalistycznym ośrodku dosłownie uratowało życie. Uzależnienia są bardzo wyniszczające dla organizmu i ma to związek nie tylko ze zdrowiem fizycznym. Klinika uzależnień w Warszawie oferuje swoim pacjentom nie tylko złożony proces odtruwania organizmu z toksyn, ale również kompleksowe wsparcie terapeutyczne, które jest kluczowe w takim położeniu życiowym.

Ważna jest również świadomość na temat poszczególnych uzależnień, a dobre źródło informacji czeka Cię już podczas odwiedzin na stronie internetowej kliniki. Pod adresem vitalibera.pl możesz poczytać o przebiegu detoksykacji organizmu, warunkach panujących w ośrodku uzależnień. Dodatkowo dostępne są tam artykuły na temat najpowszechniejszych nałogach i ich skutkach w różnych aspektach osoby uzależnionej.

Data dodania: 04-05-2020Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Vita Libera Sp. z o.o. Klinika leczenia uzależnień


  • Uważam, że w Klinice Vita Libera pracują świetni specjaliści od leczenia uzależnień. Służą swoim profesjonalnym wsparciem tym, którzy chcieliby zerwać z alkoholizmem. Przekonałem się o tym na własnej skórze - teraz jestem niepijącym alkoholikiem.

  • Użytkownik bluebutterfly796 dodał komentarz 2020-06-17 14:35:36
  • Ocena 4

W pobliżu