http://aptekanamyslowska.pl/lekarstwa-tax-free-aptece/

http://aptekanamyslowska.pl/lekarstwa-tax-free-aptece/

O firmie:


Nazwa firmy: Solispharm Sp. z o. o.

Domena: http://aptekanamyslowska.pl/

Adres: Namysłowska 21

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 03-456

Telefon: 22 618 52 14Opis:


Dla tych, którzy wybierają się zagranicę, zwrot podatku za leki pozwala uniknąć sytuacji, w której muszą płacić podwójne opodatkowanie. Z takiej możliwości mogą skorzystać osoby, które nie mieszkają w Polsce i mają stałe miejsce zamieszkania poza Unią Europejską. Prawdą jednak jest, że od razu po zakupie nie jest możliwy zwrot podatku tzw. tax free za leki kupione w aptece. Procedura jest kilkuetapowa i jedną z nich jest konieczność przedstawienia dokumentu, który mógłby potwierdzić, gdzie dokładnie mieszka osoba, która chce ubiegać się o zwrot podatku.

Trzeba jednak również pamiętać, że zwrot podatku jest możliwy jedynie w sytuacji, kiedy zakupy wyniosą co najmniej 200 złotych. O zwrot podatku za leki można się ubiegać tylko w aptekach, które są oznaczone logo TAX FREE. Na aptekanamyslowska.pl znajdziesz jedną z aptek TAX FREE.

Data dodania: 22-12-2017Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Solispharm Sp. z o. o.


  • Fajnie, że jest taka apteka z opcją TAX FREE. Trzeba sobie jakoś w życiu radzić. i tutaj ta apteka na pewno będzie miała dużo klientów dzięki tej opcji. Gratuluję pomysłu.

  • Użytkownik Adrian Wróbel dodał komentarz 2018-04-11 13:06:45
  • Ocena 4

W pobliżu