Maszt fasadowy

Maszt fasadowy

O firmie:


Nazwa firmy: Serwismasztow.pl

Domena: https://www.serwismasztow.pl

Adres: Bukowa 9

Miejscowość: Podbucze

Kod pocztowy: 44-348

Telefon: 518 217 919Opis:


Przedsiębiorcy, którzy chcą postawić na terenie zakładu maszt, mogą zamówić odpowiednią konstrukcję w firmie PROMAJST. Dzięki doświadczeniu zgromadzonemu w ciągu kilkunastu lat działalności na rynku przedsiębiorstwo doskonale trafia w potrzeby różnych grup klientów i może im zaproponować usługi na najwyższym poziomie w atrakcyjnych cenach. Z pewnością ważną informacją dla wielu klientów będzie fakt, że oferta obejmuje nie tylko projektowanie, ale i profesjonalny montaż konstrukcji wraz z przygotowaniem fundamentów.

Firma wykona maszt fasadowy, teleskopowy oraz systemy wystawiennicze. Obiekty są budowane z najwyższej klasy materiałów przez fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Charakteryzują się wysoką odpornością na niekorzystne warunki pogodowe, uszkodzenia mechaniczne i różne inne czynniki środowiskowe.

Koszt zależy od różnych czynników, takich jak rozmiar masztu, wykorzystane komponenty, ewentualne usługi dodatkowe. Pracownicy przygotują kosztorys po zapoznaniu się z wymaganiami klienta.

Data dodania: 12-11-2022Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Serwismasztow.pl


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


W pobliżu