Wirtualny adres warszawa

Wirtualny adres warszawa

O firmie:


Nazwa firmy: ReadyOffice

Domena: https://readyoffice.pl/

Adres: Kielecka 41A

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-530

Telefon: + 48 696 468 551Opis:


Poszukiwanie oszczędności w prowadzeniu działalności gospodarczej jest na tyle dużą potrzebą właścicieli firm (także tych mikro), że powstaje wiele usług wychodzących tym potrzebom naprzeciw. Jedną z nich jest wirtualny adres w Warszawie, czyli miejsce, pod którym przedsiębiorca może zarejestrować firmę (zamiast np. w wynajętym lokalu albo własnym domu), a także otrzymywać pocztę przychodzącą.

Zaletą takiego rozwiązania są jego niskie koszty - ceny usługi wynajmu adresu w serwisie readyoffice.pl zaczynają się już od 49 złotych miesięcznie. To bardzo mało, zwłaszcza biorąc pod uwagę, w jakiej okolicy można zarejestrować działalność - jest to ulica Kielecka 41A/8 ścisłe centrum Warszawy, okolica znanej Domaniewskiej i mieszczących się przy niej biurowców).

Oferta firmy posiada trzy pakiety, które dopasowane są do różnego rodzaju potrzeb. Najbardziej rozbudowany - Prestige - zawiera w sobie usługę odbierania poczty przedsiębiorcy przez pracowników i wysyłania mu jej zarówno e-mailem jak i na wskazany adres.

Data dodania: 11-02-2020Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o ReadyOffice


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


W pobliżu