Oryginalna odzież dla dzieci - https://pittibimbo.pl/

Oryginalna odzież dla dzieci - https://pittibimbo.pl/

O firmie:


Nazwa firmy: Pitti Bimbo - ekskluzywne markowe ubranka dla dzieci, firmowa, oryginalna odzież dziecięca

Domena: https://pittibimbo.pl/

Adres: Krupówki 29

Miejscowość: Zakopane

Kod pocztowy: 34-500

Telefon: 600979250Opis:


Wiele mam bardzo mocno ceni sobie to, w co ubierają się ich pociechy. Uwielbiają dobrej jakości ubrania, zwracając przy tym uwagę na ceny. Doskonałym rozwiązaniem w takiej sytuacji mogą okazać się zakupy w sklepie online, którego strona internetowa to pittibimbo.pl.

W jego stałej ofercie na stałe dostępna jest oryginalna odzież dla dzieci. Pojawiają się modele dla dziewczynek i chłopców. Wybierać można spośród koszulek, koszul, bluz, spodni, spódniczek, sukienek, bielizny, czy też kurtek. Wśród chętnie kupowanych marek wymienia się Hugo Boss, Karl Lagerfeld, Guess.

Ceny są mocno zróżnicowane. Warto jednak podkreślić, iż są one konkurencyjne. Co więcej, nierzadko organizowane są dodatkowe promocje i obniżki, które dodatkowo zachęcają do robienia częstych i dużych zakupów. Trzeba tylko systematycznie zaglądać pod podany wyżej adres internetowy.

Data dodania: 05-09-2020Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Pitti Bimbo - ekskluzywne markowe ubranka dla dzieci, firmowa, oryginalna odzież dziecięca


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


W pobliżu