http://macromedica.pl/usg-narzadu-ruchu/

http://macromedica.pl/usg-narzadu-ruchu/

O firmie:


Nazwa firmy: Macromedica Centrum Medyczne

Domena: https://macromedica.pl/

Adres: Jurija Gagarina 26

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 00-754

Telefon: 22 841 06 79Opis:


USG jest badaniem, które pomaga wykryć wiele urazów i chorób. Profesjonalny sprzęt do badań USG stosowany przez wykwalifikowanych lekarzy pozwala zdiagnozować wiele nieprawidłowości, które nie zawsze wynikają z innych wyników badań. Jeżeli doskwiera Ci ból kolan, jednak nie wiesz z czego on wynika, warto przeprowadzić usg kolana w Warszawie w Centrum Medycznych Macromedica, które zapewnia kompleksową opiekę.

Niebywałym atutem tej warszawskiej placówki medycznej jest fakt, że świadczy ona usługi lekarskie w przystępnej cenie, bez konieczności długotrwałego czekania na wizytę, a także oferując lekarzy z długoletnim doświadczeniem. Posiadające wielu wykwalifikowanych specjalistów Centrum Medyczne macromedica.pl jest jedną z najczęściej odwiedzanych i polecanych placówek ze względu na wysoką jakość usług oraz profesjonalną opiekę.

Data dodania: 13-09-2017Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Macromedica Centrum Medyczne


  • Centrum Macromedica w Warszawie to dobre miejsce na wykonanie badania USG narządów ruchu. Pracują tam znakomici specjaliści-lekarze, którym leży na sercu dobro pacjenta.

  • Użytkownik talyot dodał komentarz 2019-04-09 15:00:14
  • Ocena 5

W pobliżu