Leczenie niedrożności jajowodów

Leczenie niedrożności jajowodów

O firmie:


Nazwa firmy: Krzysztofpyra.pl

Domena: https://krzysztofpyra.pl/

Adres: Jaczewskiego 8

Miejscowość: Lublin

Kod pocztowy: 20-954

Telefon: 691 507 825Opis:


Specjalista od radiologii zabiegowej Krzysztof Pyra zajmuje się różnymi schorzeniami. W ofercie zabiegowej znaleźć można na przykład leczenie niedrożności jajowodów, z wcześniejszym diagnozowaniem oraz na podstawie selektywnego HSG pod kontrolą fluoroskopii. 

Pacjentka, która zakwalifikowana jest do zabiegu, otrzymuje wiadomości dotyczące tego, czego może się spodziewać oraz w jaki sposób radiologia zabiegowa może przyczynić się do leczenia niepłodności. Lekarz informuje ją także o tym, że po zabiegu jeden dzień pozostanie w szpitalu oraz jak może się czuć i jak powinna się zachowywać parę dni po udrażnianiu jajowodów. 

Kobiety zmagające się z niepłodnością chętnie decydują się na ten sposób leczenia, ponieważ jest on mało inwazyjny. Dodatkowo wiele pacjentek decyduje się na wskazaną metodę, kiedy już wcześniej korzystały z innych form leczenia, aczkolwiek nie przyniosły one spodziewanych rezultatów. Udrażnianie z wykorzystaniem rentgena jest techniką nowatorską, aczkolwiek coraz częściej stosowaną. 

Data dodania: 22-02-2023Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Krzysztofpyra.pl


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


W pobliżu