Szkolenia BHP przez internet dla pracowników

Szkolenia BHP przez internet dla pracowników

O firmie:


Nazwa firmy: Internetowe Centrum Edukacji BHP

Domena: https://icebhp.pl/

Adres: Domaniewska 47

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-672

Telefon: 602404993Opis:


Platforma edukacyjna ICEBHP.pl jest szansą na to, by szkolić pracowników dużo skuteczniej niż do tej pory. Nie da się zaprzeczyć, że zagadnienia związane z BHP są bardzo istotne, jednakże organizacja tradycyjnych w formie zajęć nie zawsze daje odpowiednie skutki. Uczestnicy są do nich zazwyczaj sceptycznie nastawieni, nie sprzyjają one również dobrej organizacji pracy w ramach zespołu. Lepiej zatem zdecydować się na usługę polecaną w tym momencie, zwłaszcza że skorzystało z niej już wiele podmiotów.

Bogate w treść szkolenia BHP przez internet dla pracowników są ogromnym udogodnieniem. Załoga nie musi udawać się do ciasnych i dusznych salek szkoleniowych – zamiast tego wszystkie niezbędne wiadomości są w zasięgu ręki w dowolnie wybranym momencie. Należy jedynie zalogować się do internetu i korzystać z przygotowanych fachowo modułów kursowych. Zawierają one wszystkie istotne wiadomości.

Data dodania: 10-08-2018Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Internetowe Centrum Edukacji BHP


  • W tym serwisie pracownicy mają okazję odbycia szkolenia BHP w formie online. Według mnie to bardzo wygodny sposób, gdyż możemy się uczyć np. o dowolnej porze z domu. Odchodzą koszty wynajmu sal szkoleniowych.

  • Użytkownik acellant dodał komentarz 2019-05-17 14:02:21
  • Ocena 4

W pobliżu