Fotografia ślubna Ostrów Wielkopolski

Fotografia ślubna Ostrów Wielkopolski

O firmie:


Nazwa firmy: FOTOS Fotografia i Internet

Domena: http://www.fotos.net.pl/

Adres: Bartniki 44

Miejscowość: Milicz

Kod pocztowy: 56-300

Telefon: 501 44 85 73Opis:


Jeżeli interesuje cię firma, w której zakres działalności wchodzi profesjonalna fotografia ślubna w Ostrowie Wielkopolskim, zapoznaj się z ofertą firmy FOTOS. Zakład swoją propozycję kieruje także do klientów z Kalisza, Krotoszyna. Warto podkreślić, że ciekawe, oryginalne i niepowtarzalne sesje ślubne to specjalność firmy FOTOS. Klienci mogą mieć pewność, że dostarczone im zdjęcia ze ślubu oraz przyjęcia weselnego wpiszą się w konkretne, indywidualne oczekiwania.

Oferta zakładu fotograficznego fotos uwzględnia także wiele innych usług fotograficznych. Firma wykonuje zdjęcia dzieciom oraz kobietom w ciąży. Propozycja spełni oczekiwania klientów, którym zależy na zdjęciach w gronie najbliższych. Wachlarz usług uwzględnia także fotografię reklamową oraz portretową. Co więcej, firma wykonuje zdjęcia do dowodu, legitymacji oraz dyplomu.

Data dodania: 09-12-2017Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o FOTOS Fotografia i Internet


  • FOTOS to studio, które wzbudza we mnie pozytywne skojarzenia - ich fotografie z naszego ślubu to dzieła sztuki, które długo będą nam przypominały o tym najważniejszym dla nas dniu.

  • Użytkownik ladyeenat dodał komentarz 2019-03-12 13:47:25
  • Ocena 3

W pobliżuAdwebia

Kalna


DCP Badania

Wrocław


yv design

Wrocław