Producent stelaży do łóżek - Drutex Concept

Producent stelaży do łóżek - Drutex Concept

O firmie:


Nazwa firmy: Drutex Concept

Domena: https://www.drutex-concept.eu/

Adres: Starczanowska 1

Miejscowość: Murowana Goślina

Kod pocztowy: 62-095

Telefon: 61 811 22 83Opis:


Jako realizator zamówień legitymujący się wieloletnim doświadczeniem rynkowym, firma ogłaszająca się pod linkiem drutex-concept.eu zaprasza do zapoznania się z przygotowaną ofertą. Jest to propozycja będąca odpowiedzią na zaobserwowane przez pracowników dostawcy potrzeby klientów prywatnych oraz biznesowych. Obejmuje zróżnicowane modele stelaży do łóżek i sof, przeznaczone zarówno do dużych, jak i niewielkich przestrzeni mieszkalnych. 

Z dostępnymi w sprzedaży wersjami proponowanego asortymentu można zapoznać się online. Ułatwia to spokojne i bezpieczne zakupy, a realizator udostępnia kilka opcji kontaktu, dzięki czemu jest w stanie na bieżąco odpowiadać na wszystkie pytania kupującego.

Dostawca początkowo korzystał z zagranicznych technologii, jednak obecnie prowadzi własną działalność jako uznany na polskim rynku producent stelaży do łóżek. Na co dzień korzysta z polskich materiałów oraz zatrudnia głównie polskich pracowników, jednak nadal utrzymuje kontakty biznesowe z firmami z Belgii i Francji.

Data dodania: 23-12-2021Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Drutex Concept


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


W pobliżu