DetoksVIP • Detoks Wrocław

DetoksVIP • Detoks Wrocław

O firmie:


Nazwa firmy: DetoksVIP

Domena: https://www.detoksvip.pl/

Adres: Piłsudskiego 74

Miejscowość: Wrocław

Kod pocztowy: 50-020

Telefon: 507177222Opis:


Jeśli jesteś uzależniony od alkoholu, narkotyków lub leków i wydaje Ci się, że w pełni nad tym panujesz, czyli możesz przestać zażywać te środki, kiedy zechcesz, jesteś w wielkim błędzie. Możesz mieć pewność, że kiedy tylko zaprzestaniesz dostarczania swemu organizmowi substancji, od której jest uzależniony, poczujesz się fatalnie, zarówno psychicznie, jak i fizycznie. W dodatku nagłe odstawienie tych substancji może zagrażać Twojemu zdrowiu.

Co więc możesz zrobić? Kiedy zdecydujesz się podjąć profesjonalne leczenie, najpierw musisz wykonać detoks. We Wrocławiu możesz to zrobić w prywatnym ośrodku przedstawiającym swą ofertę na stronie detoksvip.pl. DO placówki tej możesz zgłosić się nawet jeśli jesteś pod wpływem substancji odurzających - nie wymaga ona od swych pacjentów trzeźwości jak inne ośrodki tego rodzaju.

Data dodania: 30-11-2018Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o DetoksVIP


  • Detoks oferowany we wrocławskim ośrodku zwalczania uzależnień DetoksVIP jest bardzo profesjonalny i duża cześć pacjentów po paru sesjach widzi poprawę w walce z uzależnieniem.

  • Użytkownik Stefan Zając dodał komentarz 2019-01-21 09:27:35
  • Ocena 4

W pobliżu