Przedstawiciel blackmagic

Przedstawiciel blackmagic

O firmie:


Nazwa firmy: Cyfrowa Republika Ewa Kozłowska

Domena: https://sklep.cyfrowarepublika.pl

Adres: Dickensa 15

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-382

Telefon:Opis:


Cyfrowa Republika zajmuje się sprzedażą i wynajmem wysokiej klasy produktów do rejestracji i edycji wideo. Ich szeroka oferta obejmuje możliwość uczestnictwa w warsztatach i szkoleniach, a dzięki znajomościom branży postprodukcyjnej, filmowej i telewizyjnej służy klientom fachową poradą przy wyborze odpowiedniego sprzętu.

Jako autoryzowany przedstawiciel Blackmagic w Polsce umożliwia wybór szerokiej gamy produktów przydatnych do rejestrowania materiałów wideo, ich edycji i poddaniu ich korekcie kolorów dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu. Szukasz konwerterów pozwalających w łatwy sposób wydłużyć ogniskowe obiektywów, a może rekorderów dyskowych zezwalających na nagranie materiału wideo w wysokiej jakości? Te i inne produkty wyposażone w wiele ciekawych funkcji znajdziesz zarówno na stronie internetowej, jak i w sklepie stacjonarnym.

Firma oferuje również w sprzedaży elementy pomocnicze w postaci statywów, specjalnych płyt mocujących pozwalających na umieszczenie kamery w różnych konfiguracjach czy adapterów umożliwiających łatwe zdejmowanie jej ze statywu. 

Data dodania: 02-04-2019Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Cyfrowa Republika Ewa Kozłowska


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


W pobliżu