Wymiana filtrów pyłkowych Toruń • http://mechanikakwiatowa.pl/

Wymiana filtrów pyłkowych Toruń • http://mechanikakwiatowa.pl/

O firmie:


Nazwa firmy: Auto Serwis Kwiatowa

Domena: http://mechanikakwiatowa.pl/

Adres: Kwiatowa 83

Miejscowość: Toruń

Kod pocztowy: 87-100

Telefon: 693 661 223Opis:


Klimatyzacja to w samochodzie jeden z ważniejszych elementów, przede wszystkim dla pasażerów. Chcąc cieszyć się jej działaniem, należy nie tylko systematycznie uzupełniać czynnik klimatyzacyjny, ale także dbać o jej czystość. W tym celu niezbędna jest wymiana filtrów pyłkowych, którą wykona toruńska firma mechanikakwiatowa.pl. 

Jeśli jesteś z Torunia i szukasz specjalistów, którzy dokonają wymiany filtrów klimatyzacyjnych w Twoim samochodzie, to z pewnością nie zawiedziesz się na usługach świadczonych przez dany zakład. Jako specjaliści w swojej branży posiadają oni nie tylko kwalifikacje i doświadczenie, ale także niezbędny sprzęt do profesjonalnej wymiany filtrów. Przekonaj się sam, dlaczego tak wielu kierowców wybiera akurat tę firmę i dołącz do ich grona. Ciesz się już dziś sprawną i czystą klimatyzacją samochodową. 

Data dodania: 01-10-2018Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Auto Serwis Kwiatowa


  • Dobry mechanik samochodowy w Toruniu? Ja znam jednego - Auto Serwis Kwiatowa - który profesjonalnie podchodzi do sprawy. Np. z serwisowaniem klimatyzacji w moim audi poradzili sobie bardzo sprawnie. :)

  • Użytkownik songof dodał komentarz 2019-05-17 14:08:42
  • Ocena 3

W pobliżuAutokasacja U Jacka

Aleksandrów Kujawski


SEDYMENT

Ciechocin


ODEKA SIMP FF

Bydgoszcz