Dźwirzyno pokoje 2 osobowe

Dźwirzyno pokoje 2 osobowe

O firmie:


Nazwa firmy: 4 Strony Świata

Domena: https://4stronyswiata.eu

Adres: Żeglarska 14

Miejscowość: Dźwirzyno

Kod pocztowy: 78-131

Telefon: 607824444Opis:


Wielbiciele polskiego morza wcale nie muszą czekać z przyjazdem do tego miejsca na sezon urlopowy. Wręcz przeciwnie, wiele osób preferuje wyjazdy, kiedy ryzyko natrafienia na tłumy plażowiczów jest niskie. Coraz popularniejszą opcją, szczególnie dla mieszkańców Polski Północnej i Środkowej, są także wypady weekendowe, które pozwalają na szybką regenerację z uspokajającym szumem morskich fal w tle. 

Oferta pokoi całorocznych znajduje się na stronie internetowej 4 stronyswiata.eu. Apartamenty zlokalizowane w przepięknej, klimatycznej miejscowości Dźwirzyno oferują pokoje 2-osobowe z łóżkiem małżeńskim, urządzone w stylu kolonialnym, lub w bardziej nowoczesnej wersji skandynawskiej. 

Lokalizacja pokoi z pewnością sprzyja odpoczynkowi. Wielbicielom spokoju powinny przypaść do gustu bliskość morza i plaży, gdzie można oddawać się długim, relaksującym spacerom, natomiast osoby preferujące miejskie rozrywki ucieszą się na wiadomość, że odległość do Kołobrzegu, gdzie można znaleźć kluby, dyskoteki lub egzotyczne lokale gastronomiczne to tylko niedługi spacer lub kilka chwil w samochodzie.  

Data dodania: 19-05-2020Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o 4 Strony Świata


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


W pobliżu