Myjka ciśnieniowa Karcher na gorącą wodę

Myjka ciśnieniowa Karcher na gorącą wodę

O firmie:


Nazwa firmy: MyjkiUzywane

Domena: http://www.myjkiuzywane.com.pl/

Adres: Drogowców 7

Miejscowość: Dębica

Kod pocztowy: 39-200

Telefon: 888555909Opis:


Myjka ciśnieniowa Karcher na gorącą wodę jest jednym z wielu urządzeń dostępnych na stronie internetowej myjkiuzywane.com.pl. Można za jej pomocą wyczyścić elewację z mchu i porostów, pozbyć się brudu z kamiennego muru czy ścieżki ogrodowej, usuwając błoto z zaschniętej powierzchni. Niezależnie od potrzeb, urządzenie nada się zarówno do warunków domowych, jak i przemysłowych.

Każde urządzenie posiada aktualny przegląd, dając klientowi pewność, że zakupiony towar, mimo iż używany, posłuży mu jeszcze długie lata. Myjki ciśnieniowe znajdujące się w ofercie firmy są w pełni sprawne i sprawdzone pod kątem wydajności. Na każdy model udzielana jest 6-miesięczna gwarancja zabezpieczająca klienta przed potencjalnym kosztem naprawy usterki niewynikającej bezpośrednio z jego winy.

Firma, będąc autoryzowanym partnerem marki Karcher, posiada w swojej ofercie różne modele odkurzaczy i szorowarek, które można nabyć w sklepie internetowym w bardzo atrakcyjnej cenie. Każda myjka wyposażona jest w nowy pistolet, lancę, dyszę i wąż wysokociśnieniowy.

Data dodania: 11-03-2019Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o MyjkiUzywane


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


W pobliżu