KRM-TRADE • Hurtownia granitu

KRM-TRADE • Hurtownia granitu

O firmie:


Nazwa firmy: KRM-TRADE

Domena: https://www.krm-trade.com/

Adres: Wandy 16B

Miejscowość: Katowice

Kod pocztowy: 40--32

Telefon: +48 79 636 94 39Opis:


Granit kojarzy się wielu osobom z szarym kamieniem, z którego wykonuje się kostkę brukową lub nagrobki, tymczasem w zależności od pochodzenia może on mieć najróżniejsze barwy. Wystarczy zapoznać się z ofertą, jaką ma hurtownia granitu ze strony krm-trade.com, aby znaleźć ten piękny kamień w odcieniach czerwieni i błękitu. Jest to surowiec pochodzący ze złóż na Ukrainie, który ze względu na różną ziarnistość może być używany do wielu celów.

Najbardziej ceniony jest granit o ziarnistości do 2 mm, gdyż jest najtrwalszy, a wystawiony na działanie mrozu, upałów czy innych czynników atmosferycznych przetrwa ponad 500 lat. We wspomnianej hurtowni można znaleźć także granit o ziarnistości do 5 i powyżej 5 mm, które również przetrwają o wiele dłużej, niż ktoś, kto go nabył i wykorzystał zdoła się nim cieszyć. 

Możliwości wykorzystania tego kamienia są najróżniejsze i zależą wyłącznie od inwencji człowieka. Granit wspaniale komponuje się z innymi naturalnymi materiałami, takimi jak drewno, szkło i metal i w połączeniu z nimi daje poczucie esteyki, zamożności i dobrego smaku.

Data dodania: 03-07-2019Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o KRM-TRADE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


W pobliżu