Rusztowania aluminiowe Krause sklep

Rusztowania aluminiowe Krause sklep

O firmie:


Nazwa firmy: HIGHER

Domena: https://alusystems.pl/

Adres: Armii Krajowej 74

Miejscowość: Żarów

Kod pocztowy: 5-813

Telefon: 74 857 03 39Opis:


Sklep internetowy KRAUSE posiada w swojej ofercie wiele produktów przeznaczonych zarówno do użytku domowego jak i profesjonalnego. Są to produkty budowlane takie jak rusztowania czy drabiny, których wykorzystanie wiąże się z wykończeniem wnętrz, elewacji domu, remontu konkretnego obiektu czy prac w ogrodzie. Każda z tych czynności powinna opierać się na sprawdzonym i przede wszystkim bezpiecznym sprzęcie!

Produkty marki KRAUSE to kilka linii:

  • Corda,

  • Monto,

  • Stabilo.

Każda z nich zaoferuje Tobie rozmaite rozwiązania oraz wpłynie na solidne etapy czy to gruntownego remontu czy odświeżenia mieszkania.

Dobra drabina to połowa sukcesu, ponieważ mycie okien czy sprzątanie górnych półek z wykorzystaniem krzesła nie jest zbyt bezpieczne. Solidne i funkcjonalne drabiny gwarantują pewne podłoże, stabilność oraz pewność, że każdy zakamarek zostanie wyczyszczony! Lecz w ofercie sklepu internetowego KRAUSE nie znajdują się tylko drabiny. Są dostępne również innowacyjne rusztowania aluminiowe, które można wykorzystać na budowie. Rusztowania aluminiowe KRAUSE cieszą się dużą popularnością w sklepie internetowym, z racji niskich cen oraz rozmaitych wymiarów. Dyzy wybór gwarantuje dopasowanie produktu do potrzeb i oczekiwań zarówno Twoich jak i Twoich potencjalnych klientów. Pod adresem alusystems.pl dokonasz zakupu rusztowania lub drabiny!

Data dodania: 28-02-2018Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o HIGHER


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


W pobliżu