Organizacja urodzin dla dzieci

Organizacja urodzin dla dzieci

O firmie:


Nazwa firmy: GO4Robot Sp. z o.o.

Domena: https://go4robot.pl/

Adres: Winogrady 89

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-659

Telefon: +48 668 115 750Opis:


Spraw, aby Twoje dziecko zapamiętało swoje przyjęcie urodzinowe na wiele lat! Jeśli tylko mieszkacie w Poznaniu, to masz do dyspozycji niezwykłą możliwość, jaką jest korzystanie z oferty firmy GO4ROBOT. Jej trenerzy pomogą przygotować wystrzałowe przyjęcie, które nie tylko bawi, ale przede wszystkim będzie uczyć. Czego?

Pomyślałeś kiedykolwiek, że robotyka jest dziedziną, która może również bawić dzieci? W końcu maluchy kochają roboty! Czemu więc nie zapewnić im możliwości nie tylko zabawy, ale również nauki? Wejdź na stronę firmy i sprawdź, jak mogą wyglądać takie urodziny!

Razem z jej animatorami stworzycie wspólny plan całego wydarzenia. Określicie scenariusz, w którym będzie się wszystko rozgrywać, wybierając ulubiony motyw Twojego malca (mogą to być Gwiezdne Wojny, piłka nożna, Kraina Lodu lub Minecraft). Kiedy zaś już urodziny się zaczną, będziesz mógł obserwować Twoje dziecko i jego gości, jak świetnie się bawią, budując i programując swoje pierwsze roboty! Dla trenerów z tej firmy organizacja urodzin dla dzieci to nie tylko praca – to też przyjemność z uczenia i bawienia.

Data dodania: 07-07-2019Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o GO4Robot Sp. z o.o.


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


W pobliżu